Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Sportage 2018 года

Автомобиль: KIA Sportage 2018 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 19000 км, двигатель - 1.6 turbo дизель
Автор: Віталій (Украина, Киев)   09.03.2019
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 6.5 л/100км

Всім доброго дня володію автом вже 5 місяців проїхав 19 000 км. Автомобіль хорошої комплектації за свої гроші хочу виділити витрати палива дуже економічний не залежить від манери їзди середній витрати 6.5 л на 100км. Доречі спочатку були більші витрати але після 10 0000 км зменшився скажимо так я думаю обкаталась чи що. Далі дуже хороша шумоізоляція ідеш як у бункері просто кайфуеш від такої тишени, яість звучання аудіо системи на 5, підігрів керма це просто супер зимовий період, усі матеріали хорошої якості. Одне із мінусів не подобається робота датчика дощу. А вирішення питання стосовно авто запуску на світлофорах також вирішим може кому буде цікаво на приклад мене це роздратовувало що потрібно вимикати за кожним запуском двигуна да і ресурс двигуна зменшуеться хоча воно на це розраховано, вирішення таке вставив кусочок візитівки таким чином заблокував клавішу вимикання авто запуску і прикожному провертані ключем він автоматично вимикається дуже класного так як у офіційного дилера мені відповіли що заглушити цю функцію неможливо.

Проходив перше для себе нульове ТО в 7 500 км. За власним бажанням поміняв масло і фільтр а коли приїхав на планове ТО в 15 000 км. Мене здивува тільки один факт що потрібно замінювати фільтр салону кожне ТО не вважаю за доцільно в попередньому авто взагалі дилери питали вам мінять так чи ні, а фільтр двигуна змінюється раз у 30 000 км. Логіка Стальна я думаю зайва викачка грошей вони кажуть мов такий регламент КІА. А так все просто супер автомобіль дуже класного керується за містом трасу тримає гарно набирає швидкість класного турбіна працюе на 5 динаміка 5.

Але е одне питання яке мене дуже зацікавило тому і вирішив написати цей відгук.

Прочитав дуже багато негативних відгуків стосовно того що авто не заводились при низькій температурі мене здивував той факт коли я був на першому нуловому ТО менеджер мене запитав а у вас нормально заводиться ато при минусі і вас що не притягували? На евакуаторів ? Каже у нас за день по 10 авто притягують Я був вшоці що таке може бути і сказав що якась проблема з прошивкою мозгів і вони мені щось перепрограмовували так чи ні незнаю може просто простояла в боксі і все
Я думаю що може якась партія була чи що, Зімною такого не траплялося.

Дуже велике прохання якщо в когось буде якась інформація стосовно ціні проблеми напишіть не хочеться приїхати зимою до Карпат і не завестися...

Плюсы автомобиля: Дуже хороша шумка.

Через 8 мес. и 19 дней Віталій дописал: Пробіг 50 000км. В 30 000км. По гарантії поміняли свічки накалювання.

Через 8 мес. и 19 дней Віталій дописал: Із косяків при виворотах кермом не завжди але бувае проскакуе якийсь щьолчок думаю може блок гидропідсилювача у дилера після диагностики ну як завжди у них все працюе спитав у менеджера мов поки не гавкне то ніякого ремонту не буде? Відповвли так не дивно ну буду докатувать поки гарантія е А за утеплення інтеркулера мене взагалі порвало послуга безкоштовна поки е гарантія а після закінчення за свої кошти, але я не утеплюю у мене наче все ок в морози не замерзае таке відчуття що у нас не новий спортедж я якись китаець який треба дороблять.

romman

В мене такий самий двигун, проїздив 6 місяців 6000км, проблем із замерзанням теж не було. Але інколи зявляється запах перегрітої проводки. Турбіна дуже нагрівається і при цьому підвищений розхід палива. Від стилю їзди не залежить. Буває спокійно їду і таке трапляється. В сервісі не був, не так частий даний напряг. У вас такого не було?

Ser Gio

romman, це не турбіна. Це відбувається прожиг сажового фільтра - впоркується додаткова порція пального, яка приводить до збільшення температури в фільтрі і сажа вигорає. Це нормальне явище.

Slavik0080

Ser Gio, нормальное явление,для производителей каких двигателей?Ни разу за 7 лет езды на дизелях с таким не сталкивался.

Shep

касательно фильтра салона , у меня тоже по регламенту 30 тыс, но я меняю сам его через 15тыс, надо делать скидку на нашу запыленность, регламент регламеетом, но дышать то Вам... воздухан двигателя я тоже меняю раз в 15 тыс, это на атмосфернике можно не парится, но турбина сосет как пылесос, и фильтр от нашей пыли забивается намного быстрее, двигателю вредны как пыль, так и недостаток воздуха из-за забитого фильтра

Slavik0080

Shep, я это всё на 10тыс меняю.

maxdiv

Щодо роботи датчика дощу, цілком погоджуюсь, працює він явно на 3 з мінусом, постійно потрібно йому допомагати. З недоліків ще б відмітив постійно брудні пороги.

Василь К

Міняйте всі фільтра по частіше і буде Вам щастя

Килатив

Василь К, думаю що фільтр двигуна так точно кожне ТО потрібно міняти а не раз 30 000км.
я і масло буду змінювать кожні 7 500км. дуже багато експлотую в місті

Wert

З 12 с до сотні про "динаміка 5" можна забути)))

romman

Wert, я раніше теж думав, що головне скільки секунд до сотні. Але є ще таке поняття як еластичність двигуна. Коли в тебе під педаллю газу завжди є запас потужності. По місту як на 3-ій так і 5-ій передачі. Пуляє дай Боже! Як і на шосе. Не було ні одного разу, щоб не вистачало тяги.

а шо ви хотіли від двигуна 1.6 щоб стріляла до сотні як каен

Wert

Килатив, стосовно "динаміки на 5". Динаміка звичного пересування

Килатив

а можна якось по іншому пересуваться по місту ?

Василь К

Всі так бачу хочуть ганяти - тихіше їдете далі будете. ))

згоден на всі 100

bayern

Добрый день . Подскажите , какое и сколько литров масла залили. Спасибо.

Килатив

bayern, заливав тотал кварц 4.3 л. 0 ТО вийшло 1800грн.
а планове 1 ТО 3700грн

bayern

Килатив, Спасибо.

Alex.x

Виталий, на дальние расстояния катались? Как вам сиденья? Отсутсвие регулировки поясничной поддержки не сильно беспокоит?

maxdiv

Alex.x, сиденья очень даже комфортные. Можно разместиться человеку любой комплекции, на дальние дистанции не устаешь

Alex.x, все супер їздив в Буковель 800км після навіть пішли відразу кататись ніякого напряга

ERiC

В документах написано що для дизеля регламент 10000,
хоча сервісмен постійно говорить що 15 тис, сам ще не звик.
__
проблем з двигуном в холоди також не було,
хоча на нульовому ТО (5000) теж міняли прошивку.

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Віталій. Чи міг би я у Вас поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Хочу взяти 1,6 автомат комфорт. Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій Красновид

Тест-драйв KIA Sportage: Место силы
Место силы

Шаманы, тотемные столбы, ржавые баржи и цирк шапито — байкальская явь бьет витающего в цифровых облаках миллениала под дых. Отдышаться тяжело, забыть увиденное невозможно.

Продажа б/у Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24.000$ 2021 26.000 км