Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Sportage 2020 года

Автомобиль: KIA Sportage 2020 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1450 км, двигатель - 1.6 бензин, комплектация - Comfort
Автор: Станіслав Шулімов (Украина, Киев)   15.06.2020
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Придбав автомобіль на початку квітня 2020 року. Хочу сказати, що дуже комфортне авто, гарний салон та зовнішній вигляд. Динаміки також більш менш вистачає по місту.

Неприємністю для мене стало те, що після 1200 км почала стукати педаль счеплення, приїхав на сервіс, змазали, наче ок, але іноді теж чутно. Сьогодні в заторі почала шипіти педаль тормозу та стала помітно важче нажиматись, завтра спробую знову поїхати на сервіс, але сюрприз дуже неприємний для машини за майже 600 тисяч з пробігом у 1.5 тисячі км.

Якщо у когось була така проблема з тормозами, буду радий почути як вирішилась?

Плюсы автомобиля: Комформ.

Минусы автомобиля: Надійність.

роман павлов

Накой хрен вы берёте механику?

-5ОТВЕТИТЬ
Wert

роман павлов, рукожопам не зрозуміти

роман павлов

Wert, о чём ты, сынок?

venom253

Вітаю!
Скильки споживає вона по місту і трасі?
Як Вам динаміка на трасі з повним салоном?

ruslanstetsenko

venom253, по трасі при швидкості в районі 100 км/год в моєму випадку 6л/100 км по БК. Динаміки при повному салоні не вистачає - перед обгоном потрібно гарно все зважити. По місту розхід сказати точно не можу, я не обнулював покази розходу пального з покупки і не проводив заміри пробігу від заправки до заправки, в пробках не стою майже, розхід зараз після 4000 тис пробігу на БК 7л/100 км, зрозуміло що реальний буде відрізнятися в більшу сторону. Все буде залежати від стилю і швидкості їзди. Я звик з попереднього авто до помірної їзди без швидких розгонів - для мене динаміки вистачає і для мене машина їде.

DarkNomad

В городе со светофорами меньше 10 не будет.
Динамика загруженного - на уровне жигулей.
Вангую по сравнению с Сидом 1.6 МТ. Он легче на 230 кг.
Для такой машины 1.6 бенз - это так, лишь бы ползало.

Тест-драйв KIA Sportage: Деликатный подход к обновлению
Деликатный подход к обновлению

Внимательно слушаю презентацию обновленного Kia Sportage: «Бестселлер… Лидер в классе C-SUV… 25 лет истории модели…». Но никак не могу заставить себя абстрагироваться от Hyundai Tucson, который пережил рестайлинг несколькими месяцами ранее. Одновременно и конкурент, и родственная душа. Одна платформа, одни двигатели… Хотя нет, двигатели теперь как раз таки разные

Продажа б/у Sportage

KIA Sportage 2017 KIA Sportage 19.500$ 2017 70.000 км