KIA Sportage 2016 KIA Sportage 2016

KIA Sportage 2016

Обсуждение KIA Sportage

Обсуждение
Вход | Регистрация

Показать еще 5 комментариев из 61
ВиталийБ  

Кто подскажет объем топливного бака на 1.7 дизель? по паспорту пишут 62, но больше 55 литров не влазит.

ОТВЕТИТЬ  
driver147  

ВиталийБ, Дизель 1,7 60 л точно влазило..

ОТВЕТИТЬ  
Serg K  

На датчике остаётся четверть бака и влазит ещё 40 л. Но больше 55 л не заправлял - не приходилось.

ОТВЕТИТЬ  
driver147  

ПРИГОДИЛАСЬ ГАРАНТІЯ..
При повороті руля вліво, був дивний скрежет.. Пробіг на той момент - лише 6200 км.. На УКРавто спочатку складали легенди, що це через мороз, потім таки вирішили прийняти машину на гарантійний ремонт.. Причина скрежета - Верхня накладка пружини+проставка. Цих запчастин в Укравто нема в наявності, довелось чекати 1 місяць поки їх привезуть!! Замінили по гарантії, розібрали пів передка, щоб добратись до цих резинок)
Зараз пробіг 21000 км. Та сама фігня, тепер з правої сторони.. І скрежет то є, то пропадає.. На холодну - капець як скрипить.. Завтра їду до них, цікаво що скажуть на цей раз..

Виліз неприємний нюанс по передній підвісці.. Якщо попадаєте у середню-глибоку яму на швидкості, удар сильно передається на кузов.. Ніби підвіска не справляється((
На Октавії, нічого подібного не було, удар тримала, при тому що то не кросовер..

+2ОТВЕТИТЬ  
Юрій Криловець  

Хтось наїздив 30-40 тис.км. на DGI 1.6 напишіть про двигун.

ОТВЕТИТЬ  
driver147  

ПРИГОДИЛАСЬ ГАРАНТІЯ ч2 і ч3..(Мотор 1,7 дизель. )
На 30 тис. км зламався обмежувач задньої лівої дверки.. Це при тому, що ту дверку відкривали мало) Замінили по гарантії..

Пробіг 37 тис. Останній місяць ну дуже погано почала заводитись.. Сьогодні зранку мороз 7 градусів і вона ледве-ледве завелась.. На гарячу - проблем немає. Знову поїхав до диллера. Вердикт - полетіли 3 з 4 свічок накала!! Машина заводилась тільки на другому циліндрі!
В дилера чудом було на складі якраз 3 штуки.. Пофартило хоч в цьому)) А під заказ їх чекати 20 днів.. По словам майстра - частина запчастин з заводу не якісні.. Звідси й проблеми.. Не зразу признали це гарантійним випадком, але признали.. Замінили по гарантії..
У вересні в мене вже закінчиться гарантія.. От і думаю, що з цим всім робити потім) Ще й 100 тис. км немає, а в сервіс часто навідуюсь..

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация