Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Sportage 2017 года

Автомобиль: KIA Sportage 2017 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3000 км, двигатель - 1.7 turbo дизель, комплектация - середня
Автор: Володимир (Украина, Киев)   28.11.2017
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 5.7 л/100км, средний: 6.7 л/100км

Пересів с дизельної Октавії.. До цього і не дивився в сторону корейців.. Але коли побачив список комплектації - був вражений)). До того ж хотів дизель. Подивився Кіа в живу в салоні, проїхався на тест-драйві... Машина сподобалась, але на той момент не міг звикнути до її габаритів...

Їздив дивитись на Кашкай і на Кугу.. Куга сподобалась найбільше, але там дизеля лише з повним приводом і ціна - космос...

Взяв Спортейджа, комплектація - середня з кліматом.. Доп. опції (аксесуари) - реально дорогі.. Фаркоп, коврики, резина в багажник, замок на КПП, "секретки" на колеса - це все потянуло на 25 тис. грн. У всякому випадку, порівнюючи зі Шкодою - це дорого.. Купив зимову гуму і диски. Виявляється ще треба датчики тиску в колеса - їх вартість 2 тис. грн! Почитав форуми, пишуть що проблема їх правильно поставити.. Короче подумав і вирішив що зимою буду без цих датчиків...)

До габаритів уже майже звик.. Єдиний нюанс - оглядовість назад через салон - так собі...

Після Шкоди - багажник не великий, але в цілому нормальний. Радують можливості трансформації салону і що спинки заднього сидіння можна регулювати + є підігріви!

Дивно і важкувато включається задня передача (якщо прибрати резиновий коврик з під щеплення - включається норм). Шумоізоляція - нормальна, двигун тихий. Ходова збита, але не жорстка..

Витрата пального поки не радує.. Заправляюсь на Окко.. В середньому 6-7 л (після Октавії, де було 4.5-5.5 л) - це не мало... Може після обкатки спаде...

Динаміки - вистачає, але такого явного підхвату турбіни - тут не відчувається... Хоча більше 120-130 км/год я ще не їздив...

Про надійність поки рано говорити... Побачим...

Далі буде...

Плюсы автомобиля: Дизайн. Комплектація. Динаміка. Ціна/якість. Кліренс.

Минусы автомобиля: Витрата пального. Висока вартість доп.опцій. Огляд на зад.

Совет покупателю: Недешево, але вигідно... Час покаже, що з надійністю.. В цілому машина коштує своїх грошей.

Ser Gio

Доброго дня! А дилер вам деякі доп опції пропонував у подарунок? Про оглядовість назад - пропонували вам парктоніки чи камеру доставити?

Ser Gio, Фаркоп (але за установку платив) і коврики дали в подарунок.. Але це не змінює тих цінників в каталозі..

Ser Gio

driver147, зрозуміло. Успіхів в експлуатації!

sergey_m

Спасибо за отзыв! А что за Октавия была? Если честно после Шкоды тяжело выбрать что-то за адекватную цену. Мне от авто нужно безопасность, просторный салон, большой багажник, адекватный расход,надежность, не очень дорогие запчасти и не очень много электроники, фен(тен) на подогрев салона и чтобы не троллейбус)). Шкода отлично подходит. В Спорте не нравится размер багажника и мне показалось салон меньше октавии(?), клиренс не очень, расход выше среднего,з/ч по цене выше среднего(?), кузовщина вроде дороже. Смысл в таком "джипе" хз.. Х-Трейл не смотрели?

Slavik0080

sergey_m, прочитал и понял,что добавить нечего

sergey_m, Октавія А5 1,9 Tdi
В мене було 3 Октавії, тому захотілось уже щось поміняти..
І дизельна Октавія А7 на той момент коштувала на 100 тис більше Спортеджа (в гіршій коплектації)..
В Кіа салон по простору - десь такий самий, але по висоті вищий.. І комфорту і опцій (тим паче в базі) тут більше.. Багажник - трохи менший.. Але терпимо.. Не має кармашок по бокам для дріб'язку.. Але є багато місця і ніш там де запаска.. Кліренса особисто мені поки вистачає (там де Октавія чіпляла "брюхом" - ця проходить без проблем..) До дачі по поганій грунтовці поки доїджав без проблем.. Ну ще побачу що зимою буде..
Х-Трейл дивився, але не сподобалась компоновка під капотом і дуже не сподобалась ціна.. Бензинові мотори там з нормальним апетитом, а дизель йде лише з повним приводом. В більш менш нормальній комплектації він був на 200 тис. дорожчий... Це багато (для мене)..

Slavik0080

Товарищ собирается купить Спорта 1,7 только на роботе.Вобщем был я на тесте этого авто и был приятно удивлён:мотор на 140 сил реально прёт в прямом смысле этого слова,а особенно в спорт режиме.Не очень понравилось исполнение салона в бюджетных комплектациях,ну и багажник маловат.В остальном машина класс!

Правдоруб

тут на форуме есть пару относительно свежих отзывов от владельцев Спортейджев с нареканиями на не устраняемый стук в районе рулевой рейки на плохой дороге, не сталкивались с этим?

rLyCookies

Правдоруб, это не рулевая, а эур, устранить можно самому, или же в официалах.

Правдоруб

rLyCookies, ну тогда поделитесь со всеми в каком направлении действовать, а то не все официалы знают как устранить, наверное будут благодарны

Пробіг 3 тис. км.Теж вилізла якась проблема з рульовим(( Не ранувато??
При вивороті руля на місці - якісь стрьомні звуки.. Не на поганій дорозі, а саме на місці.. Типу щось об щось тре..
Прийдеться їхать на сервіс..

fill_v

driver147, был на тест драйве и при полном вывороте руля( при минимальном радиусе разворота) тоже был звукэ, как будто что то трет, на мои удивленный взгляд и вопрос "wtf?", представитель салона преспокойно ответилє, что по всеей видимости какая то резинка подмерзла на морозе)). Это очень насторожило. В остально по езде понравилось - тишина в салонп, как для дизеля; комфорт, как держится по выбоинам. Ощущались затупы при переключении автомата.

Перша перевірка боєм: недавно на "варшавке" попав вночі в сніговий циклон.. На слизькому - машина веде себе абсоютно адекватно, електроніка реально допомагає в важких умовах..
Для сугробів - кліренс малуватий.. Чималий плюс паркетника - навіть при солі і бруді на дорозі - стекла і дзеркала - довго залишаються чистими)

Пробег 14 тис. км. Прошел первое ТО. Весь визит занял всего-то 4 часа.. Стоимость - 3500 грн
Не скажу, что это дешево, и не скажу, что это быстро..
НАШЕЛ ВАЖНЫЙ НЮАНС: недолив масла в МКПП и АКПП с завода!!
Всегда стараюсь присутствовать возле машины, когда она на сервисе.. Так спокойней))
Вообщем наблюдая за их работой, возникла мысль чтоб они проверили уровень масла в коробке (у меня механика)..
Они не зразу нашли где это делается, но нашли) Вообщем на моей машине - недолив чуть больше 0,5 литра!!
Еще интересно, по словам сервисменов - у машин с АКПП бывает недолив 2-3 литра и это с завода!!! Общий объем масла в АКПП - 7 литров.
Рекомендую и Вам проверить, как у вас с уровнем масла )

ПРИГОДИЛАСЬ ГАРАНТІЯ..
При повороті руля вліво, був дивний скрежет.. Пробіг на той момент - лише 6200 км.. На УКРавто спочатку складали легенди, що це через мороз, потім таки вирішили прийняти машину на гарантійний ремонт.. Причина скрежета - Верхня накладка пружини+проставка. Цих запчастин в Укравто нема в наявності, довелось чекати 1 місяць поки їх привезуть!! Замінили по гарантії, розібрали пів передка, щоб добратись до цих резинок)
Зараз пробіг 21000 км. Та сама фігня, тепер з правої сторони.. І скрежет то є, то пропадає.. На холодну - капець як скрипить.. Завтра їду до них, цікаво що скажуть на цей раз..

Виліз неприємний нюанс по передній підвісці.. Якщо попадаєте у середню-глибоку яму на швидкості, удар сильно передається на кузов.. Ніби підвіска не справляється((
На Октавії, нічого подібного не було, удар тримала, при тому що то не кросовер..

ПРИГОДИЛАСЬ ГАРАНТІЯ ч2 і ч3..(Мотор 1,7 дизель. )
На 30 тис. км зламався обмежувач задньої лівої дверки.. Це при тому, що ту дверку відкривали мало) Замінили по гарантії..

Пробіг 37 тис. Останній місяць ну дуже погано почала заводитись.. Сьогодні зранку мороз 7 градусів і вона ледве-ледве завелась.. На гарячу - проблем немає. Знову поїхав до диллера. Вердикт - полетіли 3 з 4 свічок накала!! Машина заводилась тільки на другому циліндрі!
В дилера чудом було на складі якраз 3 штуки.. Пофартило хоч в цьому)) А під заказ їх чекати 20 днів.. По словам майстра - частина запчастин з заводу не якісні.. Звідси й проблеми.. Не зразу признали це гарантійним випадком, але признали.. Замінили по гарантії..
У вересні в мене вже закінчиться гарантія.. От і думаю, що з цим всім робити потім) Ще й 100 тис. км немає, а в сервіс часто навідуюсь..

Тест-драйв KIA Sportage: KIA Sportage. Смелые эксперименты
KIA Sportage. Смелые эксперименты

Нелегка профессия автожурналиста - то вдруг окажешься в 30-градусном морозе у Северного полюса, то попадешь в лето посреди зимы. И все ради близкого знакомства с ними - новинками мирового автопрома! Новый KIA Sportage всего несколько месяцев назад, в сентябре 2015, справил свой мировой дебют на Франкфуртском автосалоне, и по информации InfoCar.ua первые

Продажа б/у Sportage

KIA Sportage 2017 KIA Sportage 18.900$ 2017 54.000 км