Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Sportage 2017 года

Автомобиль: KIA Sportage 2017 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 27000 км, двигатель - 1.7 turbo дизель, комплектация - Комфорт
Автор: Александр (Украина, Смела)   22.06.2019

Автомобіль купив спонтанно. До Спортеджа була Шкода Октавія А5, дізель 2008 року б/у. Але на Шкоді вже був пробіг під 300 тищ і вирішив одного дня поміняти автомобіль. І поміняв на КІА Спортедж. Брав в розсрочку. За період що він у мене в експлуатації скажу наступне: поломок не було, дізель в мороз заводиться без проблем і в -20, клімат в мороз гріє салон бистро, що не скажеш про дізельну Октавію. Місця в салоні достатньо, за кермом мені як водію комфортно - все управління автомобілем під руками. Зимою з переднім приводом та автоматом по не розчищеному снігу їздить "не фонтан", Октавія виїзжає краще. Розхід по трасі з Черкас до Одеси та Херсона з включеним кондиціонером і трьома пасажирами 6.0л.

Пройшов ТО-2, обійшлось - 5500грн, наче й дорогувато.

Плюсы автомобиля: - ціна; - надійність; - ліквідність; - розхід палива; - підігрів руля і всих сидінь.

Минусы автомобиля: - бісить автоматичний старт-стоп,який не можна відключити; - двері не перекривають пороги, які бувають грязними.

Совет покупателю: Автомобіль не поганий за ці гроші. але вибір завжди за покупцем.

Shep

на концерн Ваг фен начали ставить с 2011г , поэтому она плохо грела салон. на спорте он есть поэтому нет проблем

Alex G_kh

Как вопрос с замершей водой в интеркулуре?

Alex G_kh, Я даже не знаю что такое интеркулер. Если бы были проблемы - написал бы.

Тест-драйв KIA Sportage: KIA Sportage. Смелые эксперименты
KIA Sportage. Смелые эксперименты

Нелегка профессия автожурналиста - то вдруг окажешься в 30-градусном морозе у Северного полюса, то попадешь в лето посреди зимы. И все ради близкого знакомства с ними - новинками мирового автопрома! Новый KIA Sportage всего несколько месяцев назад, в сентябре 2015, справил свой мировой дебют на Франкфуртском автосалоне, и по информации InfoCar.ua первые

Продажа б/у Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24.000$ 2021 26.000 км